BrandMonkey ApS

BrandMonkey, et kreativt webbureau beliggende centralt i Roskilde. Kig forbi vores hyggelige kontor til en uforpligtende samtale og lær os at kende.

Allehelgensgade 11A, kl. tv.
4000 Roskilde

Tlf. 25 90 09 45
hello@brandmonkey.dk

Cvr. 34897360

Skal vi ringe dig op?

Lasse
Bøegh
Henckel
Kreativ nørd

lasse@brandmonkey.dk
Mob. 2961 2908

Andreas
Fabrin
Berglund
Design og udvikler

andreas@brandmonkey.dk

Kristian
Pedersen
Udvikler

kristian@brandmonkey.dk

Jimmy
Kaltoft
Andersen
Udvikler

jimmy@brandmonkey.dk

Jakob
Juel
Rasmussen
Udvikler

jakob@brandmonkey.dk

Oliver
Hvarre
Udvikler

oliver@brandmonkey.dk